NOKTALARIN BOYUTU ZİRVESİ

Yeni bir boyut,yeni bir gelecek...

       NOKTALARIN BOYUTU ZİRVESİ  I 30 -31 MAYIS 2020

Boyut Gençlik Platformu olarak Online Zirve organizasyonuna giriştik.🤞🏻Etkinliğimiz ücretsizdir ve 200 kişi ile sınırlıdır. Etkinlik sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

-İletişim
-Teknoloji
-STEM
-İnsanın Evrimsel Süreci
-Geleceğin İş Dünyası
-Spor

Birbirinden çeşitli konular ve bu konularda işinin erbabı kişileri konuk edeceğimiz zirvemiz 30-31 Mayıs’ta sizlerle! 🥳🥳

Sizi seviyoruz❤, evde kalın🏡, bizimle kalın!🙏🏻

                                                                              KATILIM İÇİN

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ”GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ”

Detaylar çok yakında!

GELECEĞİN İŞ DÜNYASI

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ”GELECEĞİN İŞ DÜNYASI ” .

Detaylar çok yakında!

SPOR

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ” SPOR ” .

Detaylar çok yakında!

İNSANIN EVRİMSEL SÜRECİ

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ” İNSANIN EVRİMSEL SÜRECİ ” .

Detaylar çok yakında!

STEM

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ”STEM ” .

Detaylar çok yakında!

İLETİŞİM

Boyut Gençlik Platformu’nun 30-31 Mayıs Tarihlerinde düzenleyecek  olduğu Noktaların Boyutu Zirvesi’ndeki bir konu başlığımız da ”İLETİŞİM ” .

Detaylar çok yakında!