Hakkımızda

Yeni bir boyut,yeni bir gelecek...

HİKAYEMİZ:

Boyut Gençlik platformunun kurulma hikayesinin başladığı yer bir TEDx organizasyonuydu. Zehra Özeren, Umutcan Sürücü ve eksi yöentim kurulu başkanımız Barış Bayraktar TEDx yapmak için bir araya gelen organizasyon ekibi bu süreçte kendilerinin çok iyi bir ekip olduğunu fark ettiler.TED lisansı red edilince bir farkındalık zirvesi yapmaya karar verildi.Daha sonra da Boyut Gençlik Platformu başlıca organizasyon ekibi ile kuruldu.En başında küllerinden doğma hikayesi olan bu öz geçmişimiz ile yaklaşık 1 yıldır çeşitli etkinlik ve zirveler düzenleyerek  yeni deneyimler tadıyoruz.

 YÖNETİM KURULUMUZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANLARIMIZ

UMUTCAN SÜRÜCÜ

Şuan Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumaktayım. Aynı zamanda Fakülte Öğrenci Temsilciliğini yürütmekte bulunmaktayım. Geçmiş yıllarda 2016 ve 2017 yıllarında MEB Maltepe Öğrenci Meclis Başkanlığı görevini üstlendim. Onun dışında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalıştım. 2017 2018 yıllarında Erasmus projesiyle göçmelik konusuyla ilgili çeşitli ülkelerde çeşitli çalışmalar yaptım. 2019 yılında Lightshirt adlı girişimin direktötlüğünü yürüttüm. Şuan Boyut Gençlik Platformu’nun yönetim kurulu başkanlığını yürütmekteyim. 

ZEHRA ÖZEREN

ECA Elginkan Anadolu Lisesi Astronomi Kulübü 2017-2018 Dönemi Kulüp Asistan ve Başkan Yardımcısı, 2018-2019 Dönemi Kulüp Başkanıyım.
Sinirbilim.org’da yazarım.
İÜ Sinirbilim Kulübü’nün kongrelerinde, SİNAP adlı bir projede ve birçok bilimsel faaliyette yer aldım.
Müzik dinlemeyi, kitap okumayı çok severim.
Sinir sistemi, beyin başta olmak üzere insan vücudu ilgi alanım ve kariyer planlarımın arasında.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

ZEYENP SÜHENDAN SÜREYYA 

12.sınıf öğrencisiyim
Daha önceden Deep Learning Türkiye- yapay zekaya giriş Drone Up ve birçok üniversite altında yapılan gökyüzü çalışmaları alanında programlara katıldım.Daha önceden Future Science Team ekibinde bulundum. Şuan da Boyut Gençlik Platformu İstanbul Sorumlusuyum

 

SİNEM UÇAR

Aktif olarak münazara yapmaktayim ve SKAL münazara kulübü kurucularındanım. Aynı zamanda okulumda Etwinning,Erasmus+,Tedx, Tübitak gibi projeleri de yürütmekteyim.Girişimcilik alanında ise takım olarak Dersimiz girişimcilik yarışmasını ikincilikle tamamladık ve şuan bir GençBizz projesi yapmaktayız. FRC takımının yöneticisi olarak 

SUDE ILGIN SAK

Merhaba, Koç Üniversitesi’nde Arkeoloji ve Sanat Tarihi öğrencisiyim. Lisede birçok dans, tiyatro ve münazara etkinliğinde rol aldım. Sosyal sorumluluk ve yardımlaşma projelerinde gönüllü olarak yer aldım ve almaya devam ediyorum. MUN konferanslarına ve forumlara katılıyorum. Kültür, sanat ve girişimciliğe yoğun ilgi duyuyorum. Seyahat etmek ve resim çizmek en büyük hobilerim. Aynı zamanda da edebiyatla ilgileniyorum.

EDANUR YENİ

Biyoloji ve kimya olimpiyatçısıyım.Model birleşmiş milletler konferansları,kişisel gelişim zirveleri gibi pek çok organizasyonda yer almaktayım.Aynı zamanda sporcu olarak ülkemizi yurt dışında temsil etmekteyim.Branşım ise squash.Boyut gençlik platformu Antalya direktörüyüm.

MERVE BAŞBUĞ

12.sınıf öğrencisiyim ve IB okuyorum. Daha önce bir çok müzik etkinliğinde yer aldım. Şu an TRT’nin Çok Sesli Gençlik Korosu koristiyim. Birçok MUN (Birleşmiş Milletler) etkinliğinde yönetici olarak yer aldım ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllük yaptım. Boyut ailesi bünyesinde Ankara ekibinin sorumlusuyum.

ECE EKİZ

Merhaba! Habire Yahşi Anadolu Lisesi’nde okudum. Resim, tiyatro, seyahat ve yüzme ile ilgileniyorum. Galatasaray Rotary, Rotaract ve Interact, Hagef, zirvEtik gibi birçok gençlik forumuna ve zirvelere katıldım. Aktif olarak The Duke of Edinburgh’s International Award Türkiye (Alumni Group) ve Mavi Pusula Eğitim ve Yardımlaşma Dernekleri bünyesindeyim. Şuanda da Boyut Gençlik Platformunda İstanbul Sorumlusuyum.

SENA AZADE ESER

Selam!  ALKEV Fen Lisesi 10. sınıftayım. TedX , gençlik festivali gibi etkinliklerde görev aldım. 3 yıldır profesyonel olarak kick boks yapıyorum ve ayrıca hobi olarak bateri çalıyorum. Fizik ve Matematik olimpiyatlarının yanı sıra çeşitli projelere katıldım. 2019 yılında Boyut Gençlik Platformuna başvurdum ve 2020 yılında İstanbul bölge sorumlularından biri olarak seçildim.

ASİL GÜNDÜZ

0
BOYUT GENÇLİK PLATFORMU KURULALI KAÇ GÜN OLDU?