Boyut TV

Yeni bir boyut,yeni bir gelecek...

Online Konferans Günlerinde Yönetim Kurulu Başkanlarımız Sizlere Boyut Gençliği Anlattılar. #boyutTV

Boyut nedir? Ne değildir? Yönetim kurulu başkanlarımız Umutcan Sürücü ve Zehra Özeren biraz ciddi, biraz eğlenceli süper bir yayın gerçekleştirdi. Detaylarına Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. #boyutTV

Online konferans günlerinde 3. konuğumuz Girişimci Fuat Sami… #boyutTV

Instagram kanalımızdan yaptığımız canlı yayınımız da ”Zor günlerde girişimci olmak konusuyla keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı Kutlu Olsun #23nisan

Online konferans günlerinde 2. konuğumuz Diyetisyen İrem Yakışıklı… #boyutTV

Instagram kanalımızdan yaptığımız canlı yayın da Karantina günlerinde nasıl beslenmeliyiz adlı konuyu izleyicilerimizle paylaştık.
 
 

Boyut Gençlik Platformu olarak Astronom Mahmut Tekeş ile yaptığımız Canlı Konferans #boyutTV

Selamm, İçerisinde bulunduğumuz karantina günlerinde başımızın etrafında dolanıp duran depresif bulutu artık uzaklaştırmanın vakti geldi! 💪🏻 Bu hafta itibariyle başladığımız ve ilki bu cumartesi olan, Instagram üzerinden alanında uzman kişilerle yapacağımız canlı sohbetlere hepiniz davetlisiniz.

Burak Bora A.L. Girişimcilik Zirvesi I 12 Haziran 2019 I Yeditepe Üniversitesi

12 Haziran 2019’da Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşen. Burak Bora Anadolu Lisesi Girişimcilik ve Kariyer Zirvesindeydik

Çok yakında sizlerle…

Çarşamba gününden itibaren başvurularınızı sayfamız üzerinde bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

SACxZone I 26 Mayıs 2019 I SEV Amerikan Koleji

Boyut Gençlik İnovasyon Ekibi olarak 26 Mayıs tarihinde Sev Amerikan Koleji’nde gerçekleşen SACxZone adlı etkinliğine katıldık. Oradan kalanlara sizlere bir vlog hazırladık 🙂

Oya Sebük I Boyut Farkındalık Zirvesi I 28 Nisan 2019

Ankara Doğumlu, TED Ankara Koleji Mezunu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Çok iyi durumda İngilizce, konuşma düzeyinde Fransızca ve Almanca bilmektedir. 1978 – 1991 Lioness olarak gerek kulüp, gerek se Lioness Yönetim Çevresi düzeyinde her türlü üst görev ve başkanlık, 1991 – 2004 Lion olarak Ulus Lions Kulübü Kurucu Başkanı, Lionsun Göz Nurunu Koruma Hizmetleri ve Uluslararası Lions Kulüpleri Vakfı (LCIF) Ulusal Komisyon Başkanı, Türk Lions Enstitü Başkanı, Türkiyenin ilk kadın Genel Yönetimeni (1996-97) Avrupanın İlk Konsey Başkanı (1998-99), Lions Uluslararası Direktörü (2013 -2015)

 

Arkın Çelik I Boyut Farkındalık Zirvesi I 28 Nisan 2019

1979 yılında doğdu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Batı Dilleri ve Edebiyatları eğitimi aldı. 20 yıldan uzun süre radyo programcılığı yaptı. Halen reklam seslendirmesi ve sunuculuk yapıyor. Kurucusu olduğu EVNX.LIVE platformu ile öğrenciler ve girişimcilere verdiği desteğin yanı sıra verdiği eğitimler ve yaptığı konuşmalarda “İfade Tasarımı, Farkındalık ve Varlığın Dil Kodları” konularına odaklanıyor.

Boyut Farkındalık Zirvesi 28 Nisan 2019’da Türkan Saylan Kültür Merkezinde Gerçekleşti

Boyut Farkındalık Zirvesi 28 Nisan da Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Katılan tüm konuşmacılarımız ve seyircilerimize teşekkür ederiz. Boyut Gençlik’in yeni zirveleri çok yakında sizlerle! Bizi takipte kalın

Boyut Gençlik Platformu

Gururla Sunar

BOYUT GENÇLİK PLATFORMU TANITIMI

Biz Boyut Gençlik Platformu olarak gençlerin kişisel gelişimini, öz güvenini ve birey olarak kendini biraz daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Bu yolda planladığımız konferans, söyleşi, atölye çalışmaları ve tamamen Boyut Gençlik’in yaratıcılığıyla oluşturacağımız çeşitli etkinliklerin gerçekleşeceği bir oluşumuz. 😊 Peki ne mi istiyoruz? Bize yardım edebilecek, 16-20 yaş aralığında gençler! Gerçekleştirilecek bu organizasyonlarda, misyonu hem kendine hem de yaşıtlarına katkı sağlayacak gençler. Bu yolda bizimle olmak istiyorsan hemen sen de alttaki formu doldur! Ve farklı bir “Boyut’ta” genç olmanın tadını çıkar!