Boyut Farkındalık Zirvesi

Yeni bir boyut,yeni bir gelecek...

Boyut Farkındalık Zirvesi 28 Nisan da İstanbul Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Katılan tüm konuşmacılarımız ve seyircilerimize teşekkür ederiz. Kahoot yarışması ve 6 farklı konuşmacımızın ilham verici konuşmalarıyla sonlandı. Yeni zirvelerimize hepinizi bekliyoruz.

KONUŞMACILARIMIZ

ARKIN ÇELİK

1979 yılında doğdu. Boğaziçi Üniversitesi’nde Batı Dilleri ve Edebiyatları eğitimi aldı. 20 yıldan uzun süre radyo programcılığı yaptı. Halen reklam seslendirmesi ve sunuculuk yapıyor. Kurucusu olduğu EVNX.LIVE platformu ile öğrenciler ve girişimcilere verdiği desteğin yanı sıra verdiği eğitimler ve yaptığı konuşmalarda “İfade Tasarımı, Farkındalık ve Varlığın Dil Kodları” konularına odaklanıyor.

 

 

YAVUZ DİZDAR

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki eğitimini 1988’de tamamladı. Tıp eğitiminin ardından, o yıllarda Siirt’e bağlı olan Batman’da yaklaşık bir yıl mecburi hizmet yaptı. Dr. Yavuz Dizdar, 1989-1992 yıllarında İstanbul Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı’nda ilaç bilimi üzerine, 1992-1996 yıllarında Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda kanser üzerine uzmanlık eğitimini tamamladı. Bu eğitimlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde kanser biyolojisi ve immünolojisi doktorası unvanını aldı. Halen aynı enstitüde radyasyon onkolojisi uzmanı olarak çalışmaktadır

OYA SEBÜK

Ankara Doğumlu, TED Ankara Koleji Mezunu, SEBÜK MODA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Çok iyi durumda İngilizce, konuşma düzeyinde Fransızca ve Almanca bilmektedir.1978 – 1991 Lioness olarak gerek kulüp, gerek se Lioness Yönetim Çevresi düzeyinde her türlü üst görev ve başkanlık, 1991 – 2004 Lion olarak Ulus Lions Kulübü Kurucu Başkanı, Ulusal Komisyon Başkanı, Türk Lions Enstitü Başkanı, Türkiyenin ilk kadın Genel Yönetimeni (1996-97) Avrupanın İlk Konsey Başkanı (1998-99),  Lions Uluslararası Direktörü (2013 -2015)

EVRİM KIRMIZITAŞ

İSTANBUL TEKNIK UNIVERSITESI, Jeofizik Muhendisligi bölümü mezunuyum. Yıldız Holding, Netcad ve Hyundaide üst düzey yönetici pozisyonlarında çalıştı.Lisanslı voleybolcu. Profesyonel olarak Kocaelispor ve Eczacıbaşı takımlarında oynadı. Spor hayatımın bir parçasıdır. Evli ve 3 cocuk annesiyi. Istanbul ve New York’ta faaliyet gosteren Basaranlar Yatirim Holding A.S’nin Yonetim Kurulu Baskan Yardimciligi gorevimi de surdurmektedir

İTÜ ROVER TAKIMI

İTÜ Rover Takımı, İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki çeşitli fakültelerden bir araya gelmiş, farklı disiplinlerden öğretilere sahip, daha önceden birçok başarılı projelere imza atmış tecrübeli, meraklı ve çalışkan öğrencilerden oluşmaktadır. 2017 senesinde Mars Society tarafından düzenlenen University Rover Challenge’a Türkiye’den kabul almış ilk Türk takımı olarak katılmıştır. 2018 senesinde bu başarısını tek Türk takımı olarak sürdürmüş, ve katılım başarılarına European Space Agency tarafından düzenlenen European Rover Challenge ile devam etmiştir.

SPONSORLARIMIZ

KONUŞMACILARIMIZIN VİDEOLARI